UNIMA koupelny s.r.o.

Čeká vás rekonstrukce koupelny nebo plánujete zcela novou v prostředí novostavby? Rádi byste nejen kvalitu veškerých produktů, ale také profesionální přístup a dokonalý design? Vyberte si pro svoje přání prodej značkového koupelnového vybavení a rekonstrukci od profesionálů.
Chcete koupelnu podle svých představ a hledáte prodejce kvalitního a značkového koupelnového vybavení včetně kompletních oprav a rekonstrukcí?

V této oblasti vám odborně a profesionálně pomůže naše společnost UNIMA koupelny s.r.o.

Působíme na trhu již od roku 1990 a obsahem naší činnosti je zastupování a prodej produktů předních výrobců koupelnového vybavení v ČR.

Od vzniku naší společnosti je našim zaměřením maloobchodní a velkoobchodní prodej takových značek jako NOVASERVIS, JIKA, LAUFEN, RAVAK, ROTH-CZECH (ROLTECHNIK) a RIHO. Můžete se tak těšit na pestrý sortiment zboží jako jsou značkové vodovodní baterie, sanitární keramika, vany, vaničky, sprchové zástěny a mnoho dalších produktů určených do koupelen, kuchyní a sociálních zařízení.

Postupným rozšiřováním našeho sortimentu jsme přidali také produkty určené pro rozvody vody, kanalizace a topení.

Od roku 2004 jsou obsahem našich služeb také kompletní opravy, rekonstrukce a výstavby koupelen, toalet a bytových jader včetně stavebních prací, montáže rozvodů vody, topení a odpadů. Naše činnost je zaměřena na rodinné domy i byty.

Naše firma UNIMA koupelny se postará o vodoinstalatérské práce, vodoinstalace a vodoinstalační materiál v okolí měst Znojmo a Hrušovany nad Jevišovkou.

Pokud hledáte kvalitu značkových produktů a odborně odvedenou práci s profesionálním přístupem, tak to vše najdete u nás.

Jak se k nám dostanete

Vjedete průjezdem z Dvořákovy ulice (od zimního stadionu). Naše prodejna je vlevo na konci dvora.

Ve dvoře jsou vlastní parkovací místa pro naše zákazníky.

 

Kontakt

UNIMA koupelny s.r.o.

Dvořákova 1596/8
Znojmo 669 02

515 221 110

info@unimaznojmo.cz

Facebook   Instagram

Výročí založení firmy UNIMA koupelny s.r.o. Evropská databanka
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím