Prodej koupelnového vybavení

Chystáte se na rekonstrukci staré koupelny nebo chcete kvalitně vybavit koupelnu zcela novou? Náš prodej kvalitních produktů předních značek vám zajistí pestrý sortiment koupelnového vybavení.

Maloobchodní a velkoobchodní prodej, který vám poskytne takové produkty, jako jsou vany, vaničky, sprchové kouty a boxy, vanové zástěny, vodovodní baterie, mýdlenky, háčky, věšáky, madla, hygienický program, invalidní program, veškerý sortiment sanitární keramiky jako například WC, bidety a mnoho dalších kvalitních produktů.

Ke kvalitnímu sortimentu získáte také odborné poradenství a profesionální přístup, který dbá na individuální potřeby každého zákazníka.

Otevírací doba naší prodejny:

Po - Čt: 7:00 – 17:00
Pátek: 7:00 – 16:00

Nabídka umyvadelVystavená keramika v prodejněNabídka ventilátorů a vzduchotechnikyNabídka vodovodních bateriíNabídka náhradních těsněníNabídka zahradního programuVýstava zařízení koupelenNabídka mřížek vzduchotechnikySklad sanitární keramikyVýstavní panel vodovodních bateriíVýstavní panel vodovodních bateriíVýstavní panel koupelnových doplňků NOVATORRE 3Výstavní panel koupelnových doplňků NOVATORRE 1Výstavní panel koupelnových doplňků TITANIA a METALIA
 

Kontakt

UNIMA koupelny s.r.o.

Dvořákova 1596/8
Znojmo 669 02

515 221 110

info@unimaznojmo.cz

Facebook   Instagram

Výročí založení firmy UNIMA koupelny s.r.o. Evropská databanka
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím