Vodoinstalační a topenářské práce

Naše dlouholeté zkušenosti a odborné dovednosti umožňují poskytnout vám komplexní služby v oblasti vodoinstalací a topenářství. A to od dodávky vodoinstalačních materiálů přes bourací práce až po odbornou montáž.

Postaráme se o zhotovení nových rozvodů vody v rodinných i bytových domech, nainstalujeme kotle, ohřívače vody, umyvadla, klozety, vany, sprchové kouty, vodovodní baterie i koupelnový nábytek.

Součástí našich služeb jsou také generální opravy stávajících rozvodů vody a odpadů a instalace nových vodoměrů včetně výměny původních. Nové rozvody nabízíme v provedení měď nebo plast. Dále provádíme opravy poškozeného vodovodního potrubí, potrubních izolací, vnitřní a venkovní kanalizace, rozvody splaškové a dešťové kanalizace, opravy, rekonstrukce a instalace odpadních stoupaček atd.

V oboru vodoinstalací a topenářství působíme v oblasti celého Znojemska.

Ukázka naší topenářské práce

Rozvody topení v mědiInstalace kondenzačního kotleRozvod topeníPlastové rozvody vody v PPRMěděné připojení krbového výměníkuMěděné rozvody topení
 

Kontakt

UNIMA koupelny s.r.o.

Dvořákova 1596/8
Znojmo 669 02

515 221 110

info@unimaznojmo.cz

Facebook   Instagram

Výročí založení firmy UNIMA koupelny s.r.o. Evropská databanka
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím