Ohřívače vody Thermex

17.02.2022

Thermex IF Smart

Plochý ohřívač s inteligentním ohřevem vody, který lze namontovat ve svislé nebo vodorovné poloze. Jeho rozměry a design umožňuje umístění do jakéhokoli prostoru i do malých koupelen.

Inteligentní ohřev SMART naučí Váš ohřívač zaznamenávat odběr teplé vody a tomu automaticky přizpůsobí průběh ohřevu. Například, odjíždíte-li každý pátek pravidelně mimo domov, ohřívač se tento zvyk naučí a bude ohřívat jen nutnou rezervu pro nenadálé události v době vaší nepřítomnosti.

Inteligentní ohřívače Thermex IF SmartInteligentní ohřívače Thermex IF Smart - prostorově úsporný tvar Inteligentní ohřívače Thermex IF Smart - montáž svisle i vodorovněInteligentní ohřívače Thermex IF Smart - ovládací panel

Ohřívače vody Thermex

Ohřívače vody Thermex máme v nabídce v různých velikostech a tvarech. Pro všechny nabízíme také odbornou montáž a zapojení. Přijďte si je prohlédnout na naši prodejnu, kde Vám pomůžeme s výběrem správné velikosti a typu.

Thermex - ohřívače vody různých velikostí a tvarůThermex - ohřívače vody různých velikostí a tvarů
 

Kontakt

UNIMA koupelny s.r.o.

Dvořákova 1596/8
Znojmo 669 02

515 221 110

info@unimaznojmo.cz

Facebook   Instagram

Výročí založení firmy UNIMA koupelny s.r.o. Evropská databanka
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím